Fabrika jonë

20 vjet përvojë të prodhimit

Mbështetja e teknologjisë së lartë

Shkëlqyer pas shitjes shërbimi

Projekti ynë

  • 234652345634

Rreth nesh

Linyi Conway Zinxhiri Co, Ltd, u themelua në vitin 1998, gjendet në logjistikë kryeqytetin Linyi City, Shandong Province, pranë portit Qingdao. Transporti është shumë i përshtatshëm.

Fabrika jonë Futja pajisje të përparuara të prodhimit dhe për të përmirësuar procesin e mjekimit për sipërfaqe zinxhir, kështu të bëjë cilësinë e produkteve më të mirë dhe shumëllojshmëri të pasur. si një prodhuesi kryesor i zinxhirëve në provincën Shandong, ne kryesisht prodhojnë zinxhirët rregullta Lidhje çeliku, zinxhirët lartë elastik, zinxhirët çelik, knotted zinxhirët dhe zinxhirët e kafshëve. duke mbuluar mbi 300 madhësive dhe specifikimet, në përputhje me kërkesën e tregut të differentf.

Advantage ynë

Fabrika e specializuar në prodhimin zinxhir galvanizuar, zinxhir çeliku G80, zinxhir kafshëve, zinxhir çelik dhe kështu me radhë, duke mbuluar 300 madhësive dhe specifikimet.
Kanë më shumë se përvojat 20yesrs.

  • brand03
  • brand01
  • brand04
  • brand02
WhatsApp Online Chat!