нашата фабрика

20 години производство искуство

поддршка на високата технологија

Одлична услуга по продажбата

нашиот проект

за нас

Linyi Конвеј синџири копродукции, Ltd е основана во 1998 година, кој се наоѓа во областа на логистиката на капитал Linyi Сити, провинцијата Шандонг, во близина на Порт Кингдао. На транспорт е многу лесен.

Нашата фабрика се воведе напредни опремата за производство и подобрување на процесот на лечење за површинска ланец, со што се квалитетот на производите подобро и различни побогати. како водечки производител на синџири во провинцијата Шандонг, ние главно произведуваат редовно челик линк синџири, висока затегнувачка синџири, од нерѓосувачки челик синџири, заврзана синџири и животински синџири. на површина од преку 300 големини и спецификации, во согласност со побарувачката на пазарот differentf.

нашата предност

Фабриката е специјализирана во производство на поцинкуван синџир, G80 челик синџир, синџирот на животните, од нерѓосувачки челик синџир и така натаму, што ги опфаќа 300 големини и спецификации.
Имаат повеќе од 20yesrs искуства.

WhatsApp Онлајн Chat!